Sıkca Sorulan Sorular


Evet, kendi hostinginize kurulum yapabiliriz. Fakat sorumluluk almayız. Haliyle kurulumu yapılır, teslim edilir. Diğer teknik destek ve birçok ücretsiz olan hizmetlerimizden yararlandırılmaz. Önerimiz ışık hızında sunucularımızda barınmasıdır.

Getweb, sizler adına dijital ekip konumundadır. WhatsApp, Dil eklentisi, Tema renk değişimleri gibi kolay modüllerde ücretsiz hizmet sağlamaktadır. Fakat yazılımı etkileyecek ve size özel kodlama yapılacaksa, taleplerinize göre ek ücret karşılığında modül kodlanıp, yazılıma entegre edilebilir.

Kurumsal yapıda hizmet vermeye odaklanmış her şirket için web site uzantılı kurumsal e-mail adresi oldukça önemlidir. Sitenizle birlikte talep ettiğiniz isimlerde e-mail adresleriniz oluşturularak tarafınıza teslim edilir, herhangi bir sınırlama söz konusu değildir.

Kurulumu yapıp teslim ettikten sonra size yönetim panelinden erişim imkanı sağlıyoruz. Bu panel düşündüğünüz gibi karmaşık değildir, kolay kullanımlı ve Türkçe'dir. Takıldığınız herhangi bir yerde direkt olarak bizlerle iletişime geçiyorsunuz ve çözüme ulaştırıyoruz.

Tabi ki; asıl amacımız sizlere verimli bir web sitesi inşa etmektir. Bu kapsamda sizlere her türlü destek imkanını veriyoruz. Kısaca ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere gerek uzaktan bilgisayarınıza bağlanarak gerek telefonla gerek yazılı her türlü desteğimizle yanınızda oluyoruz.

Kurulum tamamlandıktan ve içeriklerinizi sitenize girdikten sonra Google’da sitenizin indexleme çalışmalarını ivedilikle tamamlıyoruz. Genelde birkaç gün içinde indexlenmiş oluyor.

Ödeme alındıktan hemen sonra sizlerden talep ettiğimiz bilgileri aldıktan hemen sonra başlayarak web sitenizi 24 saat içinde canlıya alıyoruz.

Hangi paketimizi kullanırsanız kullanın hosting kotanız yetersiz geldiğinde bir üst hosting paketine ücretini ödeyerek geçiş yapabilirsiniz. Geçiş esnasında verilerinizde herhangi bir kayıp söz konusu olmaz siteniz hiç kapanmadan bir üst hosting paketine geçiş yapar.

Satın aldığınız temayı daha sonra farklı bir tema ile değişim yapamazsınız.Paketlerimiz domain lisanslı olduğu için aldığınız tema kurulum yaptığınız siteye lisanslanır  sonradan lisans ve tema değişmemektedir.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM